Bijeenkomsten,  Evenementen,  Klassiekers

Zondag 27 juli: Klassiekers op de Koffie!

Het is weer bijna het eind van de maand, en dat betekent op de laatste zondag weer ouderwets benzinesnuiven onder het genot van een natje en een droogje!

Iedereen met een klassieke auto, motorfiets of brommer tot en met bouwjaar 1985 is van harte welkom op de parkeerplaats van Hotel Café Restaurant De Lindeboom aan de Kottenseweg 152 in de buurtschap Brinkheurne, tussen Winterswijk en Oeding (D), waar het momenteel best voordelig tanken is. Maar dat terzijde.
Iedereen met een iets minder klassieke auto is ook van harte welkom, maar in verband met drukte vragen wij om dan langs de B-weg te parkeren. Meer dan eens ontstaat daar zo een van de mooiste youngtimerparkeerplaatsen van de Achterhoek en omstreken!

Bekijk de foto’s van de vorige keer hier, en kom zondag ook naar Klassiekers op de Koffie, we zijn benieuwd naar alle klassiekers!

Laat een antwoord achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *