Ex-Roger Daltrey Bentley S2 Continental te koop

Het is 1974, je zingt in een succesvol bandje en bent net 30 geworden. Dus wat doe je jezelf cadeau? Juist! Een Bentley S2 Continental H.J. Mulliner Flying Spur uit 1960 natuurlijk. Tenminste, dat is exact wat Roger Daltrey, leadzanger en medeoprichter van The Who, deed.

Deze carrosserie is een van de meest gezochte varianten van de Continental. Volgens de verkoper is de auto in bijzonder goede conditie en is er de laatste paar jaar voor ongeveer £ 40.000,- aan gespendeerd, en voor die tijd een nog groter bedrag. De diepgroene lak aan de buitenzijde wordt aangevuld door heerlijk oud rood leer en hout. De complete geschiedenis van de auto is bekend en Roger Daltrey’s handtekening staat in een van de boekjes die bij de auto horen.

Bron: The Real Car Co Ltd

13 reacties

  1. nope .. die kwibus zweert op 1 of andere manier bij jaren 90 EFI 302 Ford blokken ..

    niet spectaculair .. niet snel .. wel zeer betrouwbaar ..

  2. zal eens kijken hoe ver die staat ..
    als die klaar is dan introduceer ik em bij onze vrienden van @autoblog zijnde een one-off van 1 of andere obscure/fictieve coachbuilder van toen ..

    gewoon effe voor de oooeeee,s/aaaaahhh,s/emoties en passies ..
    want je begrijpt wel dat dit apparaat oogverblindend stoer gaat worden (zonder voorkennis) ..

  3. Trouwens: zo’n Ford blok, da’s toch voor beginners! Waarom geen blok uit een tank, dan wordt ’t weer zo extreem dat ’t gaaf is 😉

  4. en dan te bedenken dat er in onze eigen achterhoek iemand bezig is met zo een zelfde S2 ..

    dat wil zeggen .. coupe van maken .. choppen .. Ford V8 blok erin ..
    heiligschennis ?? ja .. leuk toch ..

  5. Zo’n prachtig stukje ingenuïteit wil ik wel bezitten, maar ik ben bang dat mensen me dan profileren als een nouveau riche liever dan een liefhebber van al dan niet fijne auto’s.

  6. @ Citrofiel: Ben het wel met je eens, maar er zijn zoveel Bentleys te koop. Deze had nét dat beetje extra, wat genoeg was om ‘m hier te presenteren.

  7. Hoewel deze Britse krullebol destijds meer dan een revolutionair was, tonen deze foto’s wel dat Bentley ooit auto’s bouwde voor mensen met smaak. Gedistingeerd heet dat volgens mij.
    Tegenwoordig bouwen ze auto’s voor mensen met geld.

  8. Kan mij het me wat schelen van wie hij geweest is…? Nee, foto’s van oude Bentleys zijn altijd welkom! 😀

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *