Accessoires,  Bizar

Veel klassiekers, geen ruimte? Geen probleem!

Waarschijnlijk zijn er veel klassiekerliefhebbers met dit probleem: Waar stal je je geliefde, eigenhandig gerestaureerde, automobiele schoonheden? De Japanse architect Takyua Tsuchida heeft voor een van zijn klanten een oplossing bedacht. Bijkomend voordeel: Je kan in je woonkamer genieten van je auto’s!

De foto’s van de garage annex de lift annex het ‘presenteerblaadje’ zijn genomen in een door Tsuchida ontworpen huis in Tokyo. De klant wenste een garage voor negen auto’s met de mogelijkheid om een exemplaar in zijn woonkamer tentoon te stellen. Oh ja, er moest ook nog ruimte voor een grote boom overblijven!? En dat allemaal op krap 186 vierkante meter.

Geen eenvoudig klusje dus, maar Tsuchida slaagde met glans. Het huis -‘KRE’ genoemd, geen idee waarom- is een van de vele indrukwekkende ontwerpen van Tsuchida. Mocht je geïnspireerd zijn door dit artikel en beginnen met het uitgraven van je kruipruimte, laat ons dat dan even weten. We plaatsen graag foto’s van dit soort projecten!

Bron: www.motorauthority.com

12 reacties